آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 453949
 بازدید امروز : 334
 کل بازدید : 1850068
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

ابقاء اعضاء هیأت مدیره و بازرس محترم

انتخابات یازدهمین دوره هیات مدیره موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی

یازدهمین دور از انتخابات مؤسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی روز دوشنبه 97/4/11 با حضور اعضاء هیأت امناء در محل دفتر مرکزی مؤسسه تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه سعید ستاری رئیس هیأت مدیره ضمن خیرقدم به اعضاء هیأت امناء اظهار داشت: عليرغم تمامي مشكلاتي كه در دو سال گذشته در کشور و موسسه حادث گرديد، با توكل به نيروي لايزال الهي، با اسـتفاده از دانش و تجربيات بزرگ مردان عرصه نیکوکاری و خیران گرامی و با همدلی توانستیم فعالیت­های بزرگی در حمایت از بیماران روان و اهداف موسسه برداریم .

بسیار مفتخرم که بار دیگر فرصت یافتم در اجراي تكاليف مندرج در اساسنامه، گزارش عملكرد 2 ساله مشـتمل بـر گـزارش فعاليت هيأت مديره به مجمع عمومي عادي ساليانه را تقدیم شـما گراميان نمایم.

این گزارش از نیمه دوم سال 95 تا خرداد 1397 همراه با گزارش حسابرس مستقل و گزارش‌های مالي موسسه براي سال مالي منتهي به 30 اسـفند مـاه 1395 و 30 اسفند 96 تهیه شده که نتیجه اجرای سیاست­های اعضا محترم هیأت مدیره بوده است، می باشد.

لذا بدين‌وسيله اینجانب به عنوان رئیس هیات مدیره موسسه مراتب قدرداني و تشكر خود را از تک تک اعضای محترم هیات مدیره، هیات امناء، مدیر عامل و پرسنل عزیز و فداکار موسسه اعلام مي‌دارم.

 اجمالی از آنچه در این دوره گذشت:

     1.  به حمداله دوستان و همکاران عزیز در هیات مدیره با اشتیاق کامل در جلسات موسسه وقت صرف نمودند و تا به امروز 40 جلسه تشکیل و هر جلسه حداقل 2 ساعت کامل به مباحث مربوط به دستور جلسه پرداخته می‌شد. دست‌آوردهای جلسات برگ زرین دیگری است که در خدمت به بندگان بی پناه خدا، فراهم آمده است.

     2. این دوره اعضاء محترم هیات مدیره کوشش نمودند تا تمامی فعالیت‌های درون موسسه و برون موسسه را با رعایت بالاترین معیارهای حرفه‌ای و اخلاقی انجام دهند.

     3.مدیرعامل محترم موسسه از حمایت کامل و همه جانبه هیأت مدیره برخوردار بوده و در جهت جلت رضایت هیات مدیره تلاش نموده است و خط و مشی‌های مصوب بحمدالله به میزان قابل قبولی جامه­ عمل پوشیده است. پاسداری از معیارهای حرفه‌ای و اخلاقی احترام به کارکنان و حمایت از آنان، نقش تاثیرگذار و بهتر موسسه در اذهان عمومی، بکار‌گیری داوطلبین، جلب اعتماد و افزایش مشارکت خیرین، تشکیل کمیته‌های علمی، صیانت و اداری، کنترل امور مالی، رشد حرفه ای همکاران و ... از جمله دست آوردهای این دوره بوده است.

4.   شرکت و حضور موثر اعضای محترم هیات مدیره و مدیر عامل در مجموعه نشست‌ها و جلسات مجمع خیرین کشور و دیگر جلسات وابسته، که  معمولاً فرصت مناسبی برای سرای احسان فراهم می‌کرد.

امیدواریم در سال‌های آتی، با دستان توانای شما اعضای محترم هیات امناء و خیرین ارجمند در سرای احسان، خدمات شایسته­ تری که در شأن و کرامت انسانی مددجویان عزیز سرای احسان باشد، ارائه نمائیم.

از خداوند متعال می‌خواهیم توفیق خدمتگزاری به انسان‌های نیازمند و فراموش شده در سرای احسان همچنان روزی همه ما باشد.

/ انشاءالله

بخش دوم این جلسه قرائت گزارش مؤسسه حسابرسی کوشامنش بود که گزارش مالی عملکرد مؤسسه را برای سالهای95 و 96 ارائه نموده بود. این مؤسسه در اظهارنظر خود آن را برای سال منتهی به 95 و 96 از تمام جنبه‌ها با اهمیت، طبق استانداردهای حسابرسی، به نحو مطلوب گزارش نموده است.

بخش پایانی جلسه انتخابات اعضاء هیأت مدیره و بازرس مؤسسه بود که همگی برای دو سال دیگر به سمت خود ابقاء گردیدند.

گفتنی است  آقای دکتر کردزنگنه رئیس هیأت امناء از عملکرد و تلاشهای همکاران سخت‌کوش سرای احسان تجلیل و آن را مجاهدت خاموش خواند و بهترین‌ها را برای همکاران سرای احسان از خداوند متعال مسئلت نمود.

 

 


١٢:٥٨ - دوشنبه ١١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٣٢    /    تعداد نمایش : ٤٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی می باشد.